מערכת COL
|
יום ה' כסלו ה׳תשע״ט
13.11.2018
הילד החב"די בן ה-9: "מגיל שנתיים וחצי שומע אזעקות"
נולד למציאות של מלחמה: ישראל ריזל, תלמיד בתלמוד-תורה חב"ד בשדרות, בנו של איש התקשורת החב"די ר' מענדי ריזל, ונכדו של שליח חב"ד בעיר, הרב משה-זאב פיזם - מספר ברדיו 'קול ברמה' על החיים כילד בצל הטילים והאזעקות • האזינו לראיון >>>
![הילד החב הילד החב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2018/11/5c3486726782f_1546946162_news_main_gallery.jpg)
ישראל (משמאל למעלה) ואחיו בממ"ד; צילום כיפת ברזל: מנדי הכטמן, ארכיון COL
להאזנה - לחצו כאן!
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות