מערכת COL
|
יום ד' כסלו ה׳תשע״ט
12.11.2018
תמונת הלילה • שדרות
מעל 100 טילים שוגרו הערב (ב') אל שטח מדינת ישראל, אליהם שוגרו טילי יירוט של מערכת 'כיפת ברזל'. שליח חב"ד בשדרות, הרב משה-זאב פיזם נצפה עם חלק מטיל היירוט טמיר שנחת בחצר ביתו של ארנון כץ, בסמוך לבית חב"ד בעיר • בשיחה ל-COL אמר כץ: "שמעתי פיצוץ אדיר. יצאתי לחצר ומצאתי את החלק של הטיל. הרב פיזם הגיע לשוחח עמי ואף לראות שהכל בסדר" • לתמונות נוספות
![תמונת הלילה • שדרות תמונת הלילה • שדרות](https://col.org.il/files/uploads/crop/2018/11/5c348616eeb26_1546946070_news_main_gallery.jpg)
צילום: ארנון כץ, חושה
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות