מערכת COL
|
יום ט"ז תשרי ה׳תשע״ט
25.09.2018
ללא הפסקה: סוכה ניידת בשכונות היובל-מקוב ברחובות
בשכונות היובל מקוב ברחובות נערכה פעילות גדולה של נטילת לולב וארבעת המינים בשילוב סוכה ניידת • מנהל בית חב"ד הרב שמואל מנדלזון ארגן את הפעילות יחד עם פעילים נוספים שסייעו לזכות את תושבי השכונות בברכה על ארבעת המינים • פעולה זו מצטרפת לפעולות הרבות הנערכות על ידי בית חב"ד במשך ימות השנה • לתמונות נוספות
![ללא הפסקה: סוכה ניידת בשכונות היובל-מקוב ברחובות ללא הפסקה: סוכה ניידת בשכונות היובל-מקוב ברחובות](https://col.org.il/files/uploads/crop/2018/09/5c34655f0987b_1546937695_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות