מערכת COL
|
יום י"ד תשרי ה׳תשע״ט
23.09.2018
בואו לשתף: איזה 'אושפיזין' הייתם רוצים לארח בסוכה שלכם?
"אזמין לסעודתי אושפיזין עילאין": בחג הסוכות יישבו עם ישראל תחת הסכך בצוותא, ויקיימו את מצוות החג "בַּסֻּכֹּת תֵּשְׁבוּ שִׁבְעַת יָמִים כָּל הָאֶזְרָח בְּיִשְׂרָאֵל" • על פי דברי הרבי הריי"צ, בנוסף לאושפיזין המקובל, מגיעים גם האושפיזין החסידיים • מגזין חג סוכות ב-COL בפרויקט מיוחד לגולשים - שתפו אותנו: איזה 'אושפיזין' הייתם רוצים לארח בסוכה שלכם, ומדוע? • כנסו ושתפו בתגובות >>>
![בואו לשתף: איזה 'אושפיזין' הייתם רוצים לארח בסוכה שלכם? בואו לשתף: איזה 'אושפיזין' הייתם רוצים לארח בסוכה שלכם?](https://col.org.il/files/uploads/crop/2018/09/5c34645cef7f9_1546937436_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות