מערכת COL
|
יום י"ב תשרי ה׳תשע״ט
21.09.2018
ברחובה של העיר בני-ברק: קבלת שבת המונית נגד חילול שבת
הבוקר (שישי) פרסמנו כי רב העיר בני-ברק הרב משה-יהודה-לייב לנדא הגיע לבית המשפט לדיון בנוגע לחילול השבת בעירו • זמן קצר טרם כניסת השבת, הודיעו הרב לנדא וחתנו הרב יוסף-יצחק בלינוב, רב אנ"ש ב"ב ומרכז העיר יחד עם חסידי חב"ד תושבי בני-ברק, כי הם ייצאו הערב יחד עם כלל תושבי העיר לערוך קבלת שבת ברחובה של עיר, וזאת במסגרת המחאה ההמונית נגד חילולי השבת בבניית הרכבת הקלה • למודעה המלאה
![ברחובה של העיר בני-ברק: קבלת שבת המונית נגד חילול שבת ברחובה של העיר בני-ברק: קבלת שבת המונית נגד חילול שבת](https://col.org.il/files/uploads/crop/2018/09/5c34638b87f75_1546937227_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות