![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_link.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_whatsapp.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_twitter.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_facebook.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_email.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_link.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_whatsapp.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_twitter.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_facebook.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_email.png)
מערכת COL
|
יום ט"ו אב ה׳תשע״ח
27.07.2018
רבנים ואישי ציבור בחתונת אליטוב - ואנפראג • גלריית ענק
באולמי האירועים ב'בנייני-האומה' בירושלים התקיימה אמש (ה') חתונת התמים דוידי אליטוב מביתר-עלית, בנו של העיתונאי ר' יוסי אליטוב עורך עיתון "משפחה" - עב"ג הכלה הדסה ואנפראג מאמסטרדם-הולנד • בשמחת החתונה השתתפו: הרבנים הראשיים לישראל, רבנים ודיינים, שרים וח"כים, אנשי תקשורת וידידי המשפחות • לגלריית תמונות
![רבנים ואישי ציבור בחתונת אליטוב - ואנפראג • גלריית ענק רבנים ואישי ציבור בחתונת אליטוב - ואנפראג • גלריית ענק](https://col.org.il/files/uploads/crop/2018/07/5c3444d25f875_1546929362_news_main_gallery.jpg)
צילום: שלומי כהן
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
למקרה שפספסתם
הוסף תגובה
0 תגובות