מערכת COL
|
יום כ' תמוז ה׳תשע״ח
03.07.2018
מפורוש ועד חנין: מכל סיעות הבית הגיעו להצדיע לחב"ד ● תיעוד
בסימן חצי יובל של געגועים וכיסופים לרבי: כנסת ישראל הצדיעה לרבי ולחב"ד ביום מיוחד שאורגן על ידי אגודת חסידי חב״ד בארץ הקודש, בהשתתפות כל סיעות הבית ● צלם COL שימי קוטנר היה שם ומגיש תיעוד מיוחד ● הפקה: צבעים הפקות ● צפו בגלריה מרכז התקשורת החב"די COL מגיש סיקור מקיף ובלעדי מיום ההצדעה בכנסת:● מושב ג': המושב הפך ל'זאל' של תומכי תמימים. גלריה● אחדות נדירה: שרים וחברי כנסת הצדיעו לרבי● יום מיוחד בכנס לכבוד חב"ד ורבי: תיעוד ראשון● 6 שעות לכבוד הרבי וחב"ד: שידור מלא מיום ההצדעה בכנסת● ח"כ גליק: המנוע לפעילות שלי הוא הילדות בצל הרבי● הרב גלוכובסקי: "כבוד גדול שכל סיעות הבית הצדיעו לחב"ד"● סגן שר החינוך הרב פורוש: "פועלים שהשלוחים יעשו רצון הרבי"
![מפורוש ועד חנין: מכל סיעות הבית הגיעו להצדיע לחב מפורוש ועד חנין: מכל סיעות הבית הגיעו להצדיע לחב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2018/07/5c33cec8a5cf9_1546899144_news_main_gallery.jpg)
צילומים: שימי קוטנר, COL
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות