מערכת COL
|
יום ט' תמוז ה׳תשע״ח
22.06.2018
כהנא זכה בפריימריז החב"די > ראש העיר התקשר לברך
סמל ודוגמא לקהילות חב"ד בישראל: בבחירות (פריימריז) פנימיות שנערכו הלילה (ה') בביתר-עלית על הזכות לייצג את הקהילה החב"דית הגדולה בעיר בבחירות למועצת העיר - זכה ברוב קולות עפ"י הקלפי שנסגר בחצות - ר' משה כהנא • ראש העיר, ר' מאיר רובינשטיין לא המתין לבוקר המחרת, וכבר התקשר לאחל מזל טוב • וגם: כמובן לא פספס את ההזדמנות להציע לכהנא 'שיתוף פעולה' • בפנים: התוצאות המלאות • צפו
![כהנא זכה בפריימריז החב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2018/06/5c33c89ee6985_1546897566_news_main_gallery.jpg)
לצפייה בוידאו - לחצו כאן!
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות