מערכת COL
|
יום ט"ו אייר ה׳תשע״ח
30.04.2018
אחד אחרי השני: נחנך מועדון חב"ד לנוער חדש בטבריה
מועדוני חב"ד לנוער מתפשטים: מועדון חדש נחנך בעיה"ק טבריה ת"ו • "זה א-לי ואנווהו: כל מי שנכנס לבית חב"ד מתפעל מרמת העיצוב וההדר" אומר הרב מענדי טורקוב שליח הרבי במסגרת חב"ד לנוער טבריה, בראשות השליח הראשי לעיר הרב יוסף קרמר • הרב משה שילת והרב מענדי קנייבסקי מנהלי חב"ד לנוער בישראל מספרים על עשרות שיעורי תורה הנמסרים ע"י שלוחי הרבי לנוער ברחבי הארץ מידי יום • את מעמד חנוכת הבית כיבדו בנוכחותם האחים הנכבדים אליהו וחיים טורפיאשוילי, יחד עם השליח הרב משה טברדוביץ מנהל קרן 'שבת אחים', שלקחו על עצמם לתת כתף תומכת לשלוחי חב"ד לנוער בישראל • צפו בגלריה מחנוכת הבית
![אחד אחרי השני: נחנך מועדון חב אחד אחרי השני: נחנך מועדון חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2018/04/5c339df1dc231_1546886641_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות