מערכת COL
|
יום א' ניסן ה׳תשע״ח
17.03.2018
אסיפת ועד ראשונה: פ"נ לרבי, ובחירת היו"ר ר' נחמן רייכמן
שבעת חברי וועד כפר חב"ד הנבחרים התכנסו הערב (מוצ"ש) בפעם הראשונה במשרדי הוועד במרכז הכפר • הנבחרים החדשים יושבים לצד המרא דאתרא, הרב מאיר אשכנזי ויו"ר המועצה האיזורית שדות דן מר דוד יפרח • באסיפה: כתיבת פ"נ לרבי ובחירת יו"ר חדש לוועד • כפי שפורסם לראשונה ב-COL, ליו"ר הוועד נבחר ר' נחמן רייכמן ברוב קולות • לגלריה > מסתמן: יו"ר הועד הנבחר ר' נחמן רייכמן
![אסיפת ועד ראשונה: פ אסיפת ועד ראשונה: פ](https://col.org.il/files/uploads/crop/2018/03/5c3377fdb01e6_1546876925_news_main_gallery.jpg)
צילומים: צביקי ריבקין, COL, ועד כפר חב"ד
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות