מערכת COL
|
יום כ"ז אדר ה׳תשע״ח
14.03.2018
חבר המועצה השתלח בחב"דניק: סגן רה"ע הניח תפילין בעירייה
בשבוע שעבר פרסם חבר מועצת העיר תל-אביב ראובן לדיאנסקי פוסט בפייסבוק כנגד אחד משלוחי חב"ד בעיר שהגיע אל בניין המועצה, ובזמן שחיכה לפגישתו, הציע לעוברים להניח תפילין • הבוקר (ד') פרסם יו"ר ש"ס בתל-אביב, נתן אלנתן, המכהן כסגן ראש העיר, פוסט ותמונה בפייסבוק שלו, ובו כתב: "לאחר המעשה הנלוז של חבר המועצה, החלטתי לעשות מעשה, והבוקר בפתיחת ישיבת הועדה המקומית בעירייה, הגעתי עם זוג תפילין והצעתי לנוכחים להניח תפילין" • לכתבה המלאה> בושה: חבר מועצת העיר תל-אביב קרא לחסיד חב"ד 'מיסיונר'
![חבר המועצה השתלח בחב חבר המועצה השתלח בחב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2018/03/5c33768ab1a63_1546876554_news_main_gallery.jpg)
צילום: מתוך הפייסבוק של אלנתן
מאת: כתב COL
חבר מועצת העיר תל-אביב ראובן לדיאנסקי פרסם בשבוע שעבר פוסט בפייסבוק כנגד אחד משלוחי חב"ד בעיר שהגיע אל בניין המועצה, ובזמן שחיכה לפגישתו, הציע לעוברים להניח תפילין.
יו"ר ש"ס בתל-אביב, נתן אלנתן, המכהן גם כסגן ראש העיר, לא נשאר חייב, והבוקר (ד') פרסם פוסט ואף צירף תמונה בפייסבוק האישי שלו, ובו כתב: "לאחר המעשה הנלוז של חבר המועצה, החלטתי לעשות מעשה, והבוקר בפתיחת ישיבת הועדה המקומית בעירייה, הגעתי עם זוג תפילין והצעתי לנוכחים להניח תפילין".
עוד הוסיף אלנתן: "לשמחתי היה היענות כפי שרואות עיניכם".
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות