מערכת COL
|
יום א' אב ה׳תשע״ז
24.07.2017
השחקנים הופתעו: גם בקוסטא דלה-סול דואג להם שליח חב"ד
הרב הראשי ומנהל בית חב"ד במרבלה, אזור קוסטא דלה-סול שבספרד הרב מנחם מענדל אטאל אירח את הקבוצה שהגיעה מישראל למשחק נגד ספרד • השליח דאג ללשחקנים ולמלווים הרבים שהגיעו לעודד את הקבוצה, לאוכל כשר בהכשר מהודר, הניח איתם תפילין, ומסר להם שיעורי תורה • "לא ידענו שגם במקום כזה נמצא יהדות", הגיבו בקבוצה בהתפעלות • לתמונות
![השחקנים הופתעו: גם בקוסטא דלה-סול דואג להם שליח חב השחקנים הופתעו: גם בקוסטא דלה-סול דואג להם שליח חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2017/07/5c3232ffcc465_1546793727_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות