מערכת COL
|
יום ג' סיון ה׳תשע״ז
28.05.2017
חברי הוועד של אהלי תורה הבוקר ליד האוהל הקדוש
לקראת הדינר השנתי של אהלי תורה - אהלי מנחם בקראון הייטס, שחוגג הערב שישים שנה להיווסדו, הגיעו הבוקר חברי הוועד הרוחני לאוהל הק' יחד עם מזכיר הרבי הרב יהודה לייב גרונר • הריל"ג יתכבד במהלך הערב ויקרא את מכתב הרבי לדינר מלפני עשרים ושש שנה, ושישים בוגרים מתוך האלפים יכובדו ע"י המוסד במהלך האירוע • לתמונות
![חברי הוועד של אהלי תורה הבוקר ליד האוהל הקדוש חברי הוועד של אהלי תורה הבוקר ליד האוהל הקדוש](https://col.org.il/files/uploads/crop/2017/05/5c3213f9a6ce5_1546785785_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות