מערכת COL
|
יום י"ב אדר ה׳תשע״ז
10.03.2017
אמש בביתר: נפתח עסק חדש בבעלות חב"דית
קהילת חב"ד בביתר עילית מברכת את איש החסד ר' שייע סטאריק על פתיחת עסק לממכר אוכל מוכן לשבת בקניון לב ביתר ● את המקום מנהל ר' מוישי דן, ובניצוח השף יותם בר. מחלקת אירועים ושמחות ממשיכה בניהולו של ר' משה לוין ● ל'קייטרינג סטאריק', שקיבל לאחרונה את הכשר הרב לנדא המהודר, יצא מוניטין רב בטעם ובאיכות, ובמיוחד בהתגייסות לאירועי חב"ד, 'שפרה ופועה' והתוועדויות אנ"ש עוד תמונות
![אמש בביתר: נפתח עסק חדש בבעלות חב אמש בביתר: נפתח עסק חדש בבעלות חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2017/03/5c31e607312db_1546774023_news_main_gallery.jpg)
בפתיחה החגיגית: מימין, שייע סטאריק, יותם בר, מוישי דן
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות