מערכת COL | יום י"ז סיון ה׳תשע״ט 20.06.2019

מעסיקי התלמידים באוהלי תמימים הביעו את הערכתם

מראה לא שגרתי נראה אתמול בקרית החינוך עתיד, אוהלי תמימים כפר חב"ד. בזה אחר זה נכנסו בשעריה מנהלים בכירים וידועים בתחומי המכונאות, החשמל וניהול מחסן ממוחשב, אשר מעסיקים את התלמידים הבוגרים של אוהלי תמימים במסגרת הסטאז' שלהם עם סיום הלימוד העיוני, ולקראת קבלת תעודת גמר מקצועית בתחום לימודם • לכתבה המלאה
מעסיקי התלמידים באוהלי תמימים הביעו את הערכתם
מראה לא שגרתי נראה אתמול בקרית החינוך עתיד, אוהלי תמימים כפר חב"ד, בזה אחר זה נכנסו בשעריה מנהלים בכירים וידועים בתחומי המכונאות, החשמל וניהול מחסן ממוחשב, אשר מעסיקים את התלמידים הבוגרים של אוהלי תמימים במסגרת הסטאז' שלהם עם סיום הלימוד העיוני, ולקראת קבלת תעודת גמר מקצועית בתחום לימודם.

כידוע בקרית החינוך אוהלי תמימים, לאחר לימודי הקודש לפני הצהריים עם מחנכים חסידיים איכותיים ומסורים, שעות אחר הצהריים מוקדשות ללימודי מקצוע עיוניים וכן התנסות בסדנאות יוקרתיות ומושקעות הקיימות במקום, מורי המגמות השונות הם מורים מקצועיים אשר להם ניסיון רב שנים בתחומם.

לקראת סיום לימודי המקצוע, יוצאים התלמידים למספר מקומות תעסוקה שנבחרו בקפידה על ידי רכז התעסוקה ר' משה וישצקי, על מנת שיתאימו גם ברמה המקצועית וגם בתחום החינוכי רוחני, הרב וישצקי גם מלווה את התלמידים במקומות התעסוקה שלהם במהלך השנה ודואג לכל צורכיהם הרוחניים והגשמיים.

עם סיום שנה של עשיה ברוכה הגיעו המעסיקים לכנס הצדעה הערכה והוקרה על שיתוף הפעולה שלהם בהכשרת התלמידים.

לאחר קבלת פנים וטעימה קלה האזינו המעסיקים להרצאה מיוחדת מפי הגב' רחל בולטון בנושא "העובדים הם הכנפיים של העסק".

את הכנס כיבדו בנוכחותם נציגי נוספים של הנהלת רשת עתיד בראשם המנהלת הפדגוגית של הרשת גב' עירית פררה, מנכ"ל רשת החינוך עתיד - מר מנשה סמירה וממונה הנוער במחוז ת"א והמרכז במשרד העבודה - מר אביגדור קריל, העניקו למעסיקים תעודות הוקרה, האורחים איחלו לתלמידים עתיד מצליח, וברכו את הצוות להצלחה רבה במלאכת הקודש.
הוסף תגובה
0 תגובות
פופולרי באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.