מערכת COL | יום י"ג סיון ה׳תשע״ט 16.06.2019

חמישה-עשר נציגים יטוסו לרבי: המבצע שסוחף את היכלי הישיבות

תכונה בישיבות 'תומכי תמימים' ברחבי הארץ לקראת ליום ההילולא ג' תמוז: 'ועד תלמידי התמימים העולמי' יצא בשבוע האחרון במבצע חסר תקדים בהיקפו שסוחף את היכלי הישיבות ברחבי הארץ. במסגרת המבצע מעמיקים התמימים בענייני משיח וגאולה וקוראים פתגם יומי מתוך חוברת ייעודית, ובסיומו חמישה עשר נציגים ייסעו לרבי. וזה כמובן לא הכול • לסיפור המלא, ולהורדת הקבצים
חמישה-עשר נציגים יטוסו לרבי: המבצע שסוחף את היכלי הישיבות
על רקע מודעות המבצע בישיבות: תמימים בהתוועדות ובלימוד בזאל (ארכיון COL)


שלמה מן

במבצע חסר תקדים בהיקפו יצא בימים האחרונים 'ועד תלמידי התמימים העולמי', במסגרתו יעמיקו תלמידי התמימים בארבעת השיחות שחילק הרבי בקונטרס 'דבר מלכות' בשנת תנש"א, העוסקות בענייני משיח וגאולה, וילומדו פתגם יומי מתוך חוברת מיוחדת. בסיום המבצע תתקיים הגרלה ארצית על חמישה עשר כרטיסי טיסה לחצרות קודשנו וחמישה עשר כרטיסי טיסה לציונו של אביו של הרבי באלמא-אטא ביום ההילולא כ' מנחם אב.

יש לציין, כי זהו המבצע כפי שהוא במתכונתו הארצית, אולם לצד זאת מקיימים ה'תלמידים השלוחים' בכל ישיבה וישיבה מבצע פרטי, מתואם לתלמידי הישיבה, עם החלטות טובות פרטיות והגרלות נפרדות. כשהכול מתואם מלמעלה עם הנהלת ה'ועד'.

"כיוון שהשנה מציינים עשרים וחמש שנה, שזה מספר לא נורמלי כפי שכל אחד מבין לבד - יצאנו ב'ועד התמימים' במבצע חסר תקדים בישיבות הן מבחינת התוכן והן מבחינת הפרסים", מספר הרב קנלסקי ל-COL.

"חוברת מיוחדת הכוללת את ארבעת שיחות ה'דבר מלכות' שחילק הרבי לחסידים בט"ו אייר תנש"א, העוסקות בענייני משיח וגאולה, הודפסו לתלמידים ואותה הם ישננו היטב עד ליום ההילולא, כאשר ביום שישי של שבת ההכנה יתקיים מבחן על תוכן החוברת, ומי שיעבור אותו בהצלחה יזכה לקבל את הכרך החדש של 'תורת מנחם'.

"בנוסף לכך הדפסנו חוברת כיס הכוללת פתגמים שונים שמדברים על התקשרות לרבי - לא הכוונה לקטע קצר של כמה שורות כי אם לנושא שלם ומוקף בתמצית מכל צדדיו - אותם יקראו תלמידי התמימים מדי יום לפני התפילה. בין כל המשתתפים במבצע ההכנה נגריל בעזרת השם חמישה-עשר כרטיסי טיסה לחצרות קודשנו וחמישה עשר כרטיסי טיסה לציונו של אביו של הרבי באלמא אטא, לשם ייסעו הזוכים בקבוצה מאורגנת לקראת יום ההילולא כ' מנחם אב.

"המטרה העומדת לנגד עינינו במבצע זה", אומר הרב קנלסקי", הינה לגרום לבחורים התעוררות פנימית לקראת ג' תמוז, שיבינו שהמצב החשוך הנוכחי אינו יכול עוד להמשיך ושיש לעשות ככל שניתן בכדי להחיש את התגלות הרבי בפועל ממש למטה מעשרה טפחים".

להורדת חוברת הפתגמים היומית לחצו כאן >>>

בנוסף לכך, כזכור וכפי שדיווחנו כאן לראשונה, יתכנסו השבת בכפר חב"ד המוני תמימים, תלמידי הישיבות הקטנות ברחבי הארץ, ל'שבת הכנה' רבתית לקראת יום ההילולא, בארגון 'ועד תלמידי התמימים', כאשר תלמידי הישיבות הגדולות יתכנסו בשבוע הבא.

בערבי השבתות יתקיים מבחן על ארבעת השיחות שבחוברת הלימוד, והעובר אותו בהצלחה יזכה בכרך החדש של 'תורת מנחם' (כרך כ"ה) ללא הגרלה.

בגלריית התמונות: מדגם צנוע של חלק קטן מהמודעות (הובאו המודעות הארציות, כאשר בנוסף, כאמור, מתקיים מבצע מתואם לכל ישיבה לפי עניינה עם מודעה נפרדת)

הוסף תגובה
0 תגובות
פופולרי באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.