קבע כעמוד הבית
|
הוספה למועדפים
|
פרסם אצלנו
|
צור קשר
|נוסעי 'עקיבא לכיש טורס' חזרו לארץ ומודים לחברה
(יום חמישי, כ''ח טבת תשע''ג)
בשעה טובה כל נוסעי עקיבא לכיש טורס שנתקעו באוקראינה עקב פשיטת הרגל של חברת התעופה 'אירסוויט', הגיעו לארץ בשלום ובבטחה ● נוסעי הקבוצה של חברת עקיבא לכיש טורס נפעמים ומודים "הם טיפלו במצב בצורה מקצועית ואחראית ביותר" מספר אחד הנוסעים "ומנהל הקבוצה ר' שניאור סמדר שדאג לכל המצטרך. אנו מודים להם על כך" ● מחברת עקיבא לכיש טורס נמסר למערכת COL "אצלנו אחריות עליונה על לקוחות החברה זה בראש ובראשונה, ולכן דאגנו לנוסעים שנתקעו בקייב להכל כולל טיסת חזור על חשבון החברה" עקיבא לכיש טורס  
בשעה טובה כל נוסעי עקיבא לכיש טורס חולצו מאוקראינה והגיעו בבטחה לארץ . אל מערכת האתר זרמו פניות רבות של נוסעים שנתקעו באוקראינה, שהם נפעמים מהעוצמה, המהירות והמיומנות של חברת עקיבא לכיש טורס וממנהל הקבוצה ר׳ שניאור סמדר שטיפל במצב בצורה מקצועית ואחראית ביותר במקביל למשרדי החברה בארץ.

החל מהרגע בו נודע שחברת איירוסוויט פשטה את הרגל, כבר בשלב הראשוני היה בילבול רב בשדה בין כל מאות האנשים שנתקעו אך חברת עקיבא לכיש טורס קיימה הערכת מצב עם הנוסעים ומיד החליטה לפנות את קבוצת הנוסעים שקנו דרכה את הכרטיסים לבית מלון בקייב.

"חשוב לציין שישנם עוד מאות נוסעים שקנו באופן פרטי וכדו' שתקועים עדיין בקייב" מספר למערכת אחד הנוסעים שחזרו "אך למזלנו רכשנו דרך חברת עקיבא לכיש טורס ומסתבר שזה השתלם מאוד, בפרט במקרה זה"

מחברת עקיבא לכיש טורס נמסר:

"כחברה חב"דית הרגשנו אחריות עליונה לכל לקוחותינו, והחל מהרגע בו נודע שלקבוצת הנוסעים שלנו אין טיסת חזור עקב פשיטת הרגל של חברת התעופה 'אירסוויט'. שניאור סמדר נציג בכיר מטעמנו נשאר בקיייב לדאוג לכל צרכי הקבוצה, לינה, אוכל וטיסת חזור על חשבוננו.

כמו כן העמדנו לרשות הנוסעים אוטובוס כדי להנעים את זמן המתנתם לטיסה.

רק הטיסות עלו לחברה עשרות אלפי דולרים, ובנוסף הוציאה החברה גם על מלון-אוכל-אוטובוסים לנוסעים, סכום שמסתכם ב-25,000$ עבור הפתרון ללקוחות שנתקעו באוקראינה וכל המצטרך להם. אנו שמחים שכל חברי הקבוצה חזרו בשלום הביתה. ומקווים שגם מאות הנוסעים שלא לקוחותינו שעדיין תקועים ימצאו דרך לחזור במהרה.

עוד נמסר מחברת עקיבא לכיש ״נמשיך להוציא מסעות לציוני רבותינו נשיאנו וממש בימים אלו אנחנו עובדים על המסע הקרוב שבת ח״י אלול במעזיבוז".

(צילום אילוסטרציה: שמוליק סופר, COL)
(צילום אילוסטרציה: שמוליק סופר, COL)

הדפסה |
שלח לחבר:  שמך: אימייל הנמען:
הערות למערכת
הוספת הערה למערכת
כותרת:

הערה למערכת:
© 2018 COL תקשורת - כל הזכויות שמורות אין המערכת אחראית לתוכן המודעות ואמיתותן