קבע כעמוד הבית
|
הוספה למועדפים
|
פרסם אצלנו
|
צור קשר
|סקר העיתונות החרדית: 'כפר חב"ד' מפתיע עם חשיפה מרשימה
(יום שלישי, כ''ח אדר תשע''ו)
במערכת 'כפר חב"ד', השבועון הרישמי והנפוץ ביותר בחב"ד, קיבלו בסיפוק רב את תוצאות סקר העיתונות הגדול, ממנו עולה ש'כפר חב"ד' זוכה לחשיפה מרשימה ולמעשה מוביל את השבועונים החסידיים-מגזריים  חשיפה מרשימה ל'כפר חב"ד'

במערכת 'כפר חב"ד', השבועון הרישמי והנפוץ ביותר בחב"ד, קיבלו בסיפוק רב את תוצאות סקר העיתונות הגדול, ממנו עולה ש'כפר חב"ד' זוכה לחשיפה מרשימה ולמעשה מוביל את השבועונים המגזריים-חסידיים.

הסקר החדש שנערך על ידי מכון 'מדגם', בראשותם של יו"ר איגוד מכוני המחקר הישראלי מנו גבע וד"ר מינה צמח ושפורסם היום בכלי-התקשורת השונים, עושה סדר בנתוני החשיפה של העיתונות החרדית.

מדובר בסקר עומק בהשתתפותם של 500 נסקרים המהווים מדגם מייצג של המגזר החרדי בגילאי 18 ומעלה. הסקר נערך בקרב כל החוגים ושכבות המגזר החרדי ברחבי הארץ. הסקר כלל מגוון שאלות ממוקדות, שתכליתן להשיג את התוצאה המדויקת באופן המרבי.

יצויין חלק מהנתונים תואמים, פחות או יותר, את נתוני TGI.

בראש טבלת השבועונים ניצב 'משפחה' עם נתוני חשיפה של 22 אחוזים. בגזרת היומונים, 'המודיע' עם 17.2 אחוזי חשיפה בסופי שבוע ואילו המתחרה 'המבשר', זוכה ל-10.9 אחוזים. 'מרווה לצמא' עם 19.1 אחוזים.

'כפר חב"ד' זוכה ל-3.3 אחוזים, ואחריו 'יום ליום' עם 3.1 אחוזי חשיפה ו'שעה טובה' שמקבל 2.7 אחוז.

יש לציין כי קוראי 'כפר חב"ד' ברחבי הארץ והעולם, פזורים לא רק בקרב ריכוזי האוכולוסיה החרדית, ולכן ציבור גדול של קוראי השבועון לא נכלל בסקרים אלו. לכן מפתיע שלמרות זאת, 'כפר חב"ד' קיבל חשיפה גבוהה יותר משני עיתונים הפונים לציבור חרדי.

'כפר חב"ד' יוצא-לאור מידי שבוע בשלושה חלקים: מגזין גדוש בחומר מקורי, מוסף לנשים 'משפחה חסידית' ומוסף צבעוני ומרתק לילדים 'קינדערלאך'.

בשנים האחרונות 'כפר שבועון חב"ד' עבר מהפך מבורך עם צוות צעיר ונמרץ, לצד הצוות הוותיק והמנוסה.

העיתון רושם בשנים האחרונות עלייה גדולה במעגל המנויים הגדול, כשכל העת מצטרפים עוד ועוד מצטרפים למשפחת המנויים העולמית.

● ●

בבית חב"די נכנס רק 'כפר חב"ד'! הרבי במכתב הנדיר ששיגר לכבוד גיליון ה-500 "שכל או"א יעשה ככל יכולתו.. בענין הוצאתו לאור והפצתו של העיתון". עוד אין לך מנוי? צלצל עכשיו: 03-9430210 ● info@kcm.co.il


שבועון 'כפר חב"ד' בדוכני המכירות
שבועון 'כפר חב"ד' בדוכני המכירות

הדפסה |
שלח לחבר:  שמך: אימייל הנמען:
תגובות
הוספת תגובה
כותרת:

תגובה:


אין כרגע תגובות לכתבה זו


© 2019 COL תקשורת - כל הזכויות שמורות אין המערכת אחראית לתוכן המודעות ואמיתותן