השלוחים דנו: איך שומרים על שמיטה לחומרה? ● גלריה
ביומו הראשון של כינוס השלוחים השנתי של צעירי אגודת חב"ד הנערך בימים אלו במלון "ניר עציון" השתתפו השלוחים במספר נושאים הלכתיים אקטואליים בנושאים שונים  סדנא על עריכת נישואין על פי תורה ומסורת ישראל; של ניצול חגיגת בר המצוה; וכן סדנה שעסקה בהכנות לשנת השמיטה ● יו"ר צעירי חב"ד בישראל, הרב יוסף יצחק אהרונוב: "השנה יצאו לשליחות קרוב לחמישים שלוחים חדשים בישראל. המצב כיום הוא, ב"ה, שארץ ישראל בכללותה מכוסה בשלוחים. בכל הערים והעיירות פועלים בתי חב"ד" לסיפור המלא
(יום רביעי, כ''ב טבת תשע''ד)

ביומו הראשון של כינוס השלוחים השנתי של צעירי אגודת חב"ד הנערך בימים אלו במלון "ניר עציון" השתתפו השלוחים במספר נושאים הלכתיים אקטואליים בנושאים שונים.

כך למשל התקיימה סדנא על עריכת נישואין על פי תורה ומסורת ישראל, וניצול תפקיד השליחות של חב"ד כדי להאהיב את מעמד החופה וקידושין – וזאת, כנגד רוחות שונות הנושבות בנושא זה בציבור הישראלי.

סדנא נוספת עסקה בהכנות לשנת השבע, שנת השמיטה הבעל"ט, ובאתגרים הנובעים משמירה עליה לחומרה במקומות שבהם אין ציבור גדול ששומר תורה ומצוות לעת עתה.

סדנא נוספת עסקה באתגר של ניצול חגיגת בר המצוה כדי להטמיע בנער הצעיר ובבני משפחתו כמה שיותר מערכי היהדות נאמנה, וליצור איתם שפה משותפת ארוכת טווח.

"השנה יצאו לשליחות קרוב לחמישים שלוחים חדשים בישראל", אמר יו"ר צעירי חב"ד בישראל, הרב יוסף יצחק אהרונוב. "המצב כיום הוא, ב"ה, שארץ ישראל בכללותה מכוסה בשלוחים. בכל הערים והעיירות פועלים בתי חב"ד, ויש שלוחים גם בשכונות וישובים קטנים יותר. ככל שמערכת השלוחים מתפתחת, כך גדל הצורך בשלוחים נוספים", הוא אומר.


צילום: יוסי בלשניקוב
צילום: יוסי בלשניקוב

תגובות לכתבה
אין כרגע תגובות לכתבה זו