כך עברה שבת בראשית בחצרות קודשנו • סיקור מלא
ויעקב הלך לדרכו: שבת עמוסה - אחרונה לחודש תשרי - עברה על אלפי האורחים, אנ"ש והתמימים המסתופפים בחצרות קודשנו • עם מי התוועדו אלפי האורחים, בבית חיינו ובאהל הק'? > COL עם סיקור מלא • שבת בראשית בחצרות קודשנו
(יום ראשון, כ''ח תשרי )

שבת גדושה ועמוסה, שבת בראשית ומברכים החודש חשוון, עברה על אלפי האורחים, אנ"ש והתמימים שהגיעו לעשות את חודש החגים של שנת תשע"ט בחצרות קודשנו, בדל"ת אמותיו של הרבי.

הגיליון החדש מבית 'ועד התמימים' - "נפלאות בכל", חולק בערב השבת בבית חיינו ובסביבות האהל הק' ונקרא בשקיקה על ידי ההמונים.

בליל שבת נערך כינוס הקהל וכינוס התעוררות בטענט הסמוך לאהל הק', ובו נשא דברים הרב דוד דובוב, שליח הרבי בניו ג'רזי, שדיבר בקשר לחשיבות לימוד הרמב"ם מידי יום ביומו.

בצהרי השבת קיים ה'ועד' שורה של התוועדויות לאורחים - באהל הק' התקיימה התוועדות עם הרב לימא וילהלם, משפיע ישיבת 'תומכי תמימים' במוריסטאון. עם דוברי האנגלית התוועד הרב עזרא שוחט, ראש ישיבת 'אור אלחנן' בלוס אנג'לס.

התוועדויות נוספות התקיימו באהל עם הרב זלמן אהרן גרוסבאום, שליח הרבי בטורנטו, הרב מרדכי גלזמן, שליח הרבי בריגא, הרב גרשון שטיינמיץ, ראש ישיבת 'אהלי יוסף יצחק' דטרויט.

בבית חיינו קיים ה'ועד' התוועדות עם שליח הרבי לקליפורניה הרב שלמה קונין.

ויעקב הלך לדרכו.


תמונות: ארכיון COL
תמונות: ארכיון COL

תגובות לכתבה
אין כרגע תגובות לכתבה זו