קבע כעמוד הבית
|
הוספה למועדפים
|
פרסם אצלנו
|
צור קשר
|ראש-הממשלה: "רוח הרבי מפעמת בשלוחי חב"ד" ● וידאו
(יום שני, כ''ז חשוון תשע''ג)
בעיצומו של מעמד ה'בנקעט' היוקרתי במנהטן, שודרה ברכתו החגיגית של ראש-הממשלה בנימין נתניהו לאלפי שלוחי הרבי ● הברכה צולמה אמש על-ידי צוות מרכז התקשורת החב"די - COL והועברה לשידור ב'בנקעט' העולמי ● "אתם, השלוחים, עושים עבודת-קודש, אתם מחזירים אנשים ליהדות, שומרים אותם בתוך היהדות, ואתם בעיקר-בעיקר מחנכים לאהבת ישראל", אמר ראש-הממשלה ● "אני יודע שהרוח שפיעמה ברבי, מפעמת בכם, ומכם מתפשטת לכל חלקי עם-ישראל" ● עוד אמר ראש-הממשלה: אזרחי "ישראל ועם-ישראל, מעריכים את העבודה הנפלאה שאתם עושים" ● מיוחד ראש-הממשלה מברך את שלוחי חב"ד

מאת מערכת COL

בעיצומו של מעמד ה'בנקעט' היוקרתי במנהטן, שודרה ברכתו החגיגית של ראש-הממשלה בנימין נתניהו לאלפי שלוחי הרבי.

אמש (ראשון) בשעת ערב, צוות הצילום של מרכז התקשורת החב"די - COL, התקבל בלשכת ראש-הממשלה נתניהו בירושלים, שם צולמה הברכה החגיגית, בתיאום עם הגב' שרי דיסקין מצוות לשכת רוה"מ.

"שלוחי חב"ד היקרים, שלוחים", פתח ראש-הממשלה, "אני רוצה לברך אתכם על הכנס השנתי שלכם. הוא מבטא דבר אמיתי וייחודי, השליחים של חב"ד מגיעים כמעט לכל חלקי העולם, ויהודים באשר הם יודעים שהם יכולים להגיע לאיזה פינה נידחת באסיה ויש חב"ד, בדרום אמריקה ויש חב"ד, בצפון אמריקה בטוח... בכל מקום.

"הדבר הזה זה אבן שואבת שנותנת חום ואהבת ישראל, בכל פינה בגלובוס, ואני חושב שזה בהתאם לרוח הרבי".

ראש-הממשלה המשיך: "אני לעולם לא אשכח את הפגישות שלי איתו, אפילו את הפגישה האחרונה שלי איתו, ואני יודע שהרוח שפיעמה בו, מפעמת בכם, ומכם מתפשטת לכל חלקי עם-ישראל.

"אתם עושים עבודת-קודש, אתם מחזירים אנשים ליהדות, שומרים אותם בתוך היהדות, ואתם בעיקר-בעיקר מחנכים לאהבת ישראל.

"אני רוצה להגיד לכם, בתור אחד מעם-ישראל, שעם-ישראל מאוד מעריך את זה, לא רק אני, אבל אזרחי ישראל ועם-ישראל, מעריכים לרוחב שדרה כל-כך רחבה, את העבודה הנפלאה שאתם עושים, אז תמשיכו לעשות אותה, עלו והצליחו! בעזרת השם נצליח כולנו".

לצפייה בוידאו לחצו על כפתור ההפעלה, או על האופצייה הנוספת:


לא מצליחים לצפות? לחצו כאן


נתניהו מברך את השלוחים על רקע התמונה הקבוצתית (צילום וידאו: אהרלה זנד, COL)
נתניהו מברך את השלוחים על רקע התמונה הקבוצתית (צילום וידאו: אהרלה זנד, COL)

הדפסה |
שלח לחבר:  שמך: אימייל הנמען:
הערות למערכת
הוספת הערה למערכת
כותרת:

הערה למערכת:
© 2018 COL תקשורת - כל הזכויות שמורות אין המערכת אחראית לתוכן המודעות ואמיתותן