קבע כעמוד הבית
|
הוספה למועדפים
|
פרסם אצלנו
|
צור קשר
|כיצד מגיב שליח חב"ד בשכונת נווה-מרום לפוסט של סגן רה"ע?
(יום שלישי, ח' סיון )
לאחר שפרסמנו היום (ג'), על הסערה שנגרמה כתוצאה מהפוסט שפרסם סגן ראש העיר רמת גן עו"ד רועי ברזילי, ובו הוא תוקף את חסידי חב"ד בעירו לאחר שאלה יצאו במהלך השבת האחרונה ל'מבצעים' בגני משחקים בעיר - מגיב בית חב"ד נווה-מרום אשר בשטחו אירע המקרה • לסיפור המלא

> בושה: סגן ראש העיר רמת גן על חסידי חב"ד: "מיסיונרים"


מאת: כתב COL

*

כפי שפרסמנו היום (ג'), על הפוסט שפרסם סגן ראש העיר רמת גן עו"ד רועי ברזילי, ובו הוא תוקף את חסידי חב"ד בעירו לאחר שאלה יצאו במהלך השבת האחרונה ל'מבצעים' בגני משחקים בעיר. "מיסיונרים", הוא קרא להם וכתב עוד בחשבון הפייסבוק האישי שלו: "ככה נראת מסיונריות יהודית במלוא הדרתה וגסותה, חסרת מעצורים ועכבות".

עפ"י הדיווח, ברזילי סיפר ל'ישראל היום', כי בשבת האחרונה הגיעו מספר חרדים, ככל הנראה מחסידות חב"ד, וקראו לילדים לשמוע פסוקים בתמורה לקבלת שלגון, זאת למורת רוחם של חלק מההורים.

לאחר שפרסם את הפוסט ברשת, הוא ספג גינויים ע"י תושבי העיר ואזרחים. "בושה שאדם כמוך מונה לסגן ראש עיר במדינת היהודים בה אתה מתגורר מכוח התורה בה כתוב שארץ ישראל שייכת ליהודים", כתב לו אחד הגולשים.

בהמשך לסערה, בית חב"ד מרום נווה בניהולו של הרב בנימין קלי, הפועל בעיר שנים רבות מסר את תגובתו, ואמר ל-COL: "אנו ממשיכים כפי שהרבי לימד אותנו, בשיטתו של אהרון הכהן: 'אוהב שלום, רודף שלום, אוהב את הבריות ומקרבן לתורה'!...

הרב קלי (מימין) על רקע הכתבה מהבוקר; ארכיון COL
הרב קלי (מימין) על רקע הכתבה מהבוקר; ארכיון COL

הדפסה |
שלח לחבר:  שמך: אימייל הנמען:
תגובות
הוספת תגובה
כותרת:

תגובה:


אין כרגע תגובות לכתבה זו


© 2019 COL תקשורת - כל הזכויות שמורות אין המערכת אחראית לתוכן המודעות ואמיתותן