קבע כעמוד הבית
|
הוספה למועדפים
|
פרסם אצלנו
|
צור קשר
|וידאו מלא: הפאנל המדובר עם שלוחי הרבי הראשונים ● עברית
(יום שישי, ג' חשוון תשע''ו)
במהלך חודש תשרי התקיים בחצרות קדשנו הפאנל ההיסטורי 'וקרבתנו לעבודתך' על-ידי 'ועד תלמידי התמימים העולמי' ● בפאנל, ששב לימי ערש השליחות, וכינס את שלוחיו הראשונים של הרבי ● לאורך שעות ארוכות ישבו ראשוני השלוחים ושחזרו בפני הקהל העצום את ימי יציאתם בשליחות הרבי, שהייתה באותם ימים נדירה, וזכו לה יחידי סגולה שנבחרו על-ידי הרבי עצמו וזכו ל'יחידויות', הדרכות והוראות לאורך כל הדרך ● כעת, מגיש COL וידאו מלא מהפאנל המדובר  פאנל השלוחים הראשונים 
במהלך חודש תשרי התקיים בחצרות קדשנו הפאנל ההיסטורי 'וקרבתנו לעבודתך' על-ידי 'ועד תלמידי התמימים העולמי'.

בפאנל, ששב לימי ערש השליחות, וכינס את שלוחיו הראשונים של הרבי, השתתפו: הרב משה הרסון, השליח הראשי לניו-ג'רזי; הרב משה פעלער, השליח הראשי למינסוטה; הרב אברהם קארף, השליח הראשי לפלורידה; והרב שמעון לזרוב, השליח הראשי לטקסס. את הפאנל הנחה הרב מנחם מענדל פעלער, משלוחי הרבי במינסוטה.

לאורך שעות ארוכות ישבו ראשוני השלוחים ושחזרו בפני הקהל העצום שנכח בפאנל המרתק את ימי יציאתם בשליחות הרבי, שהייתה באותם ימים נדירה, וזכו לה יחידי סגולה שנבחרו על-ידי הרבי עצמו וזכו ל'יחידויות', הדרכות והוראות לאורך כל הדרך. השלוחים גם התבקשו לספר 'מופת' מיוחד של הרבי אותו ראו במשך שנות שליחותם.

כעת, מגיש COL וידאו מלא מהפאנל המדובר לצפיה.


(צילומים: ישראל בליזובסקי)
(צילומים: ישראל בליזובסקי)

הדפסה |
שלח לחבר:  שמך: אימייל הנמען:
תגובות
הוספת תגובה
כותרת:

תגובה:


אין כרגע תגובות לכתבה זו


© 2019 COL תקשורת - כל הזכויות שמורות אין המערכת אחראית לתוכן המודעות ואמיתותן