קבע כעמוד הבית
|
הוספה למועדפים
|
פרסם אצלנו
|
צור קשר
|הפתעה בבית להשקעה 6 ● המשא המרכזי: הרב ישראל מאיר לאו
(יום חמישי, כ''ט תמוז תשע''ח)
התוכנייה של 'בית להשקעה 6' נחשפת: ביום חמישי י"ד אב - אור לט"ו אב, עתיד להתקיים אי"ה ערב העיון השישי של "בית להשקעה" לזוגות אנ"ש ומקורבים מכל רחבי הארץ בנושאי הבית היהודי ● את הנאום המרכזי - תחת הכותרת "אוהב שלום ורודף שלום" - יישא מי שנחשב כיום לדובר המוביל בעולם היהודי, פה מפיק מרגליות, הרה"ג הרב ישראל מאיר לאו, מלפנים הרה"ר לישראל ולת"א-יפו ● לרשימת הדוברים המעולים הנוספים, היכנסו ● לכתבה המלאה
ערב העיון לזוגות אנ"ש, בית להשקעה, מציג קונספט ייחודי המאפשר לזוגות לחוות במשותף (אך בהפרדה, כמובן) ערב חוויתי גדוש בטיפים ותובנות במגוון הנושאים הקשורים לשלום בית והבית היהודי, ובכך מבטיח ששני בני הזוג ישובו לביתם עם מסרים אחידים ומרתקים.

כמדי שנה, עמלים המארגנים להפיק תוכנית חדשנית, מרתקת ומגוונת המציגה רבדים ואספקטים חדשים. לאחר חמש אירועים, ולאחר שכבר חשבו שאין מה לחדש, "בית להשקעה 6" מצליח להפתיע ולהציג ערב עיון אטרקטיבי וייחודי.

את המשא המרכזי, יישא אי"ה כאמור הרה"ג הרב ישראל מאיר לאו. בדבריו, הרב ישתף את הקהל בניסיונו העשיר בתחום לאור מסכת חייו ובקשריו המיוחדים עם הרבי.

דברים מרגשים ממבט אישי, יישא מי ששימש במשך שנים רבות כשליח באילת וכיום כמנהלה הרוחני של ישיבת תו"ת בביתר-עילית, הרה"ח הרב יחיאל קוצר. דבריו יציגו רבדים שונים של קשר בין בני הזוג.

על כוחם של מילים וכיצד בעזרתם ניתן לבנות ולהעצים, ידבר המאמן האישי להצלחה ולביטחון עצמי, מנחם זיגלבוים. מעבר לכשרונו הרטורי, הוא גם נודע כסופר ויוצר חסידי המסוגל להמחיש תובנות חיים יקרי המציאות.

בצד השני של אותה המטבע, תעסוק הרצאתו של הרבי ישעיה הורוויץ – שפת גוף ותקשורת בלתי-מילולית. הרב ישעיה, המתמחה בהכשרת מרצים, ירחיב בדבריו על אותה שפה שאנו משדרים מבלי משים ועל השפעתה בחיי הנישואים בפרט ובכלל בתקשורת עם אנשים. כיצד להימנע מטעויות, ולשדר מסרים רצויים.

את הערב ינחה, הרה"ח הרב זאבי רויטמן - משגיח בישיבת תות"ל אור יהודה ומדריך נישואין בכיר, המארגן את האירוע לצדו של הרב דניאל גורדון מכפר חב"ד.

לפרטים המלאים אנא עיינו במודעה. שימו לב: לראשונה – הגרלת צימר משפחתי + רכב ליום לנרשמים לקבלת תזכורת. שלחו שם מלא, מייל ומספר נייד בסמס או וואטסאפ למספר 0547328113.


| הסר תמונה
הדפסה |
שלח לחבר:  שמך: אימייל הנמען:
תגובות
הוספת תגובה
כותרת:

תגובה:


אין כרגע תגובות לכתבה זו


© 2019 COL תקשורת - כל הזכויות שמורות אין המערכת אחראית לתוכן המודעות ואמיתותן