קבע כעמוד הבית
|
הוספה למועדפים
|
פרסם אצלנו
|
צור קשר
|הכירו: החב"דניקים שמטרטרים את עולם הסכך בארץ ובעולם
(יום שלישי, כ''ח אלול תש''ע)
מוישי גולדשטיין ויענקי הר-צבי הם שני אברכים חב"דניקים צעירים שמשגעים את ענף מכירות הסכך, באמצעות החברה שהקימו "איתן" ● למדור העסקים של COL "אחד משלנו" הם מספרים על ייצור הסכך במזרח הרחוק, כיצד הם עושים מבצעים ברחבי העולם ועל מה מקפידים במיוחד בחב"ד ● ומה שלף אל מול עיניהם המשתאות איש העסקים ה'חילוני' בשדה-התעופה בירדן ● בפנים: צפו - כך משנעים את הסכך בהודו ● ובלעדי ל-COL: רוצים לזכות בסכך מהודר בחינם? כנסו!  לסיפור המלא

שם האורחים: משה גולדשטיין ויענקי הר צבי

שם העסק: 'איתן' סכך אחד מעל כולם

שנת הקמה: תשס"ט - 2009

מה ניתן למצוא: סכך איכותי ומהודר בהכשר רבני חב"ד. הסכך מיוצר על ידינו בהודו ומופץ לארץ, לארה"ב, לאירופה ולשלוחים בכל רחבי העולם. ייחודו של המפעל בכך שהוא מייצר אך ורק סכך עבור סוכות, בשונה ממפעלים אחרים המייצרים מחצלות למגוון צרכים ומייחדים פס ייצור מסוים עבור סכך.

מידות הסכך: הסכך מגיע במגוון גדלים: 1.05*2.05 מ., 1.05*3.05 מ., 1.55*3.05 מ. ו-2.05*3.05 מ.. בזכות קשת המידות הרחבה הסכך מתאים לסוכות פרטיות קטנות, לסוכות משפחתיות וגם לסוכות ציבוריות גדולות מאוד. בנוסף, מתאים הסכך גם לסוכות ניידות - רלוונטי מאוד לשלוחים ולאנ"ש שעושים מבצעים בחג.

ממה הוא עשוי: הסכך עשוי כולו מקני סוף שלמים וחזקים. הקנים גדלים בעיטוף לקה טבעי, ההופך אותם לבלתי חדירים למים. בנוסף, החבלים בעזרתם מחוברים הקנים זה לזה עשויים מעלי קני הסוף - חידוש עולמי.

השילוב בין אנשי עסקים לחסידי חב"ד: בכל מקום בעולם אליו אנו מגיעים, אנו הופכים בעצמנו ל'שלוחים' ו'שגרירים' של הרבי ושל ליובאוויטש. אחד המקרים המעניינים שקרה לנו לאחרונה: בשדה התעופה בירדן, ניגש אלינו איש עסקים חילוני, שלף 'דבר מלכות' עם שאלות בכתב יד וביקש שנלמד איתו את המאמר.

הלקוחות החב"דיים: הלקוחות החב"דיים מקפידים מאוד על כשרות מהודרת. זהו דבר שאיכפת להם לא פחות מהאיכות והמחיר. עד השנה שעברה חלק גדול מהם לא היו משתמשים בסכך לנצח אלא בסכך ירוק. בזכות החידוש שהכנסנו, החל מהשנה שעברה גם הם יכולים ליהנות מסכך לנצח איכותי בהכשר מהודר של רבני חב"ד.

טלפון:  מוישי גולדשטיין - 054-2147705, יענקי הר צבי - 054-2111919

אי-מייל: schacheitan@gmail.com

אתר
: www.schacheitan.com

הזמנות
בחו"ל:

הפצה ראשית בארה"ב :איציק וולוביק. טלפון 718-2078580 דוא"ל eitanbamboo@gmail.com

הפצה
ראשית באירופה: "bassad". טלפון 32-487-938714+ דוא"ל yr@bassad.eu

הנחה לגולשי חב"ד און ליין: 5% הנחה לגולשי COL, בהזמנה ישירה עד ר"ה.

רוצים לזכות בסכך חינם? הקליקו כאן, שחקו ואולי תזכו


| הסר תמונה


| הסר תמונה


| הסר תמונה


| הסר תמונה

הדפסה |
שלח לחבר:  שמך: אימייל הנמען:
הערות למערכת
הוספת הערה למערכת
כותרת:

הערה למערכת:
© 2018 COL תקשורת - כל הזכויות שמורות אין המערכת אחראית לתוכן המודעות ואמיתותן