קבע כעמוד הבית
|
הוספה למועדפים
|
פרסם אצלנו
|
צור קשר
|אל תפספסו: הסיפור מאחורי הניגונים שהרבי לימד ● להורדה
(יום רביעי, כ''ח תשרי תשע''ה)
בקובץ מיוחד שהוציא 'ועד תלמידי התמימים העולמי', המופקד על אירוחם של אלפי תלמידי התמימים שהגיעו להסתופף בחצרות קדשנו בחודש החגים, וחתם את שורת הקבצים שיצאו לאור במהלך החודש, ונקראו בשקיקה רבה על ידי האלפים, מוגשת סקירה מיוחדת ומפורטת על הניגונים, לצד תיאור על מעמד לימודו של כל ניגון וניגון, הסיפור המיוחד שלו, וההוראות שלמד ממנו הרבי  הניגונים שהרבי לימד

במשך שנים נמשך הנוהג בו יורד הרבי בליל שמחת תורה ל-770, מחלק משקה למוסיפים בלימוד החסידות, ומלמד את הקהל ניגון חדש ובלתי מוכר.

מעמדים אלו נצורים בלב החסידים שזכו לראותם לעד, וזכורים כמיוחדים ובלתי שגרתיים.

בקובץ מיוחד שהוציא 'ועד תלמידי התמימים העולמי', המופקד על אירוחם של אלפי תלמידי התמימים שהגיעו להסתופף בחצרות קדשנו בחודש החגים, וחתם את שורת הקבצים שיצאו לאור במהלך החודש, ונקראו בשקיקה רבה על ידי האלפים, מוגשת סקירה מיוחדת ומפורטת על הניגונים, לצד תיאור על מעמד לימודו של כל ניגון וניגון, הסיפור המיוחד שלו, וההוראות שלמד ממנו הרבי.

COL מגיש את הקובץ הייחודי להורדה

פתח הדבר לקובץ:

​ב"ה
אחינו תלמידי התמימים,
שלום וברכה!

מצורף ​בזה הקובץ האחרון לימי תשרי. הערות והארות יתקבלו בברכה רבה!

נמצאים אנו עתה בזמן הכי נעלה – עיצומו של חודש השביעי, המושבע והמשביע, במקום הכי נעלה – ד' אמותיו הק' של כ"ק אדמו"ר זצוקללה"ה נבג"מ זי"ע נשיא-דורנו.

בהמשך לקבצים שיצאו לאור עד עתה, ונתקבלו בברכה ובשמחה ע"י אנ"ש והתמימים יחיו, מוגש בזה הקובץ (ו-ס) לקראת שמיני-עצרת ושמחת-תורה הבאים עלינו לטובה.

קובץ זה מוקדש לניגונים אותם לימד הרבי עצמו, בשמחת-תורה. היה זה מושג ומעמד מחודש, ייחודי, עילאי. אמנם, הנושא והניגונים נסקרו ונדונו בעבר, אך קובץ זה מבקש להעביר ככל שניתן את ה'ציור' המיוחד של המעמד והניגונים, כמו גם משמעותם הפנימית כפי שנתבארה בידי הרבי.

בהתאם לזה נפתח הקובץ ברשימת-תיאור כללית, ולאחריה פרקים העוסקים בכל ניגון בפני עצמו.

בראש הקובץ, "דבר מלכות" – חלק משיחת פורים תש"כ, במעלת הניגון ושירת החסידים. השיחה נדפסת באישור קה"ת ובאדיבות "ועד הנחות בלה"ק".


מתוך הקובץ
מתוך הקובץ

הדפסה |
שלח לחבר:  שמך: אימייל הנמען:
תגובות
הוספת תגובה
כותרת:

תגובה:


אין כרגע תגובות לכתבה זו


© 2019 COL תקשורת - כל הזכויות שמורות אין המערכת אחראית לתוכן המודעות ואמיתותן